• TAVASZI SZÜNET

• Kedves Gyerekek, Szülők!

Eljött, itt van ez is!

2022.február 28-tól március 4-ig tavaszi szünet lesz. Játszatok, sportoljatok, sétáljatok sokat a szabadban! Kipihenve, feltöltődve találkozzunk újra az iskolában hétfőn, azaz 2022.március 7-én.

Vigyázzatok magatokra, mindenkinek jó pihenést kívánunk!

• Új lehetőség - Gimnasztika lányoknak a suliban

• Kedves Érdeklődők!

2022. március 7-től iskolánk otthont biztosít a komáromi székhelyű CHASSÉ GYMNASTIQUE számára.A bemutató órára és egyben a beiratkozásra 2022. február 26-án, 11:00 órakor kerül sor iskolánk tornatermében.

Tudnivalók:A ritmikus gimnasztika egy olyan sport, ahol 1:30 perces egyéni, 2:30-as duó/csapatgyakorlatokat kaphatnak a lányok zenére. Karika, labda, szalag és szabad gyakorlat (ahol nincs szer) variálható a lányoknál. Ovi tornán szabad gyakorlatokat kapnak.

Az árak a következők:

Ovi torna: 5-8 éves korig egyórás

Heti egy alkalom: 35€/hó

Kezdő kétórás: 8-12 éves korig

Heti egy alkalom: 40€/hó (min. 4 darab kétórás edzés egy hónapban)

Az időpontok a kővetkezők:

Ovi torna: Hétfő, 15:30-16:30, Negyed, Pongrácz Ágoston Al tornaterme

Kezdő: Hétfő, 16:30-18:30, Negyed, Pongrácz Ágoston Al tornaterme

Várunk mindenkit sok szeretettel!

• Kérjük támogassa intézményünket adójának 2%-val

• Kedves Szülők, Iskolabarátok! Amennyiben lehetőségük van rá, tisztelettel kérjük Önöket, hogy adójuk 2%-val támogassák a Pongrácz Ágoston Alapiskola oktató-nevelő munkáját, melyet iskolánk korszerűsítésére, tanulóink fejlesztésére kívánunk felhasználni.

A nyomtatvány kitölthető és nyomtatható elektronikus módon, az alábbi linkre kattintva. Amennyiben erre nincs lehetőségük készségesen eljuttatjuk Önökhöz a nyomtatványt. Kérem igényüket jelezzék az iskola igazgatóságán vagy az osztályfőnököknél.

Köszönjük a bizalmukat, tegyünk közösen gyermekeink fejlődéséért!

• Betegség miatt zárva

• Az iskolában 2022.február 8-tól február 14-ig szünetel a tanítás a Nyitrai Közegészségügyi Hivatal határozata alapján. A határozat a csatolmányban megtalálható.

Minden kis betegünknek mielőbbi gyógyulást és felépülést kívánunk! Találkozunk febr. 15-én, kedden.

• A karantén szabályok képekben

• Mivel az iskolánkban is egyre több a pozitív eset tanulóink körében, több osztály karanténba került,  összegyűjtöttük a legfontosabb utasításokat, melyek betartása kötelező. Kérem olvassák el figyelmesen!