• TAVASZI SZÜNET

• Kedves Gyerekek, Tisztelt Szülők!

2024.március 4.- 8. között lesz a tavaszi szünet a Nyugat-szlovákiai kerületben. A tanítás 2024.március 11-én, hétfőn folytatódik.

Minden diákunknak kellemes kikapcsolódást, szép élményeket és jó pihenést kívánunk!

• 2%-os adófelajánlás

• Kedves Szülők! Tisztelt Iskolatámogatók!

Kérjük, támogassák iskolánkat adójuk 2%-nak felajánlásával!

A befolyt összegből szeretnénk tantermeinket modernizálni, egy kinti tantermet létrehozni, új didaktikai eszközöket vásárolni, illetve a nevelési-oktatási folyamatot színvonalasabbá tenni.

Az adófelejánlás nem plussz adó befizetését jelenti, hanem a lényege az, hogy mindenki mega hozza meg a döntést, hogy az évi adója 2%-val mi legyen.

Sok kicsi sokra megy, ne hagyja veszni, csupán egy nyomtatványt kell kitölteni és a munkaadónál leadni.

A nyomtatvány letölthető az alábbi linken, de jövő héten a tanulóktól is hazajuttatjuk.

Mindenkinek előre is köszönjük a támogatást!