• Ünnepélyes tanévnyitó és fontosabb tudnivalók

• Kedves Gyerekek! Tisztelt Szülők!

Szeretettel várunk mindnyájatokat a 2022/2023-as tanév ünnepélyes megnyitójára, melyre 2022.szeptember 5.-én, 9:00 órai kezdettel kerül sor az iskola udvarán. Rossz idő esetén az alsó folyosón.

Fontos tudnivalók!

A tanévnyitó után az osztályfőnökök tudatják a legfontosabb információkat, majd mindenki mehet haza. Hétfőn még nem lesz sem napközi, sem ebéd.

Kedden a tanulók iskolatáskát és váltócipő hozzanak, ill. lakatot az öltözőszekrényre.

Ezen a napon már működni fog az iskolai étkezde és a napközi is. Kérjük a jelentkezési lapokat keddig visszajuttatni az osztályfőnököknek.

Ahhoz, hogy a tanulók elkezdhessék a tanévet, szükséges elküldeni az Edupage alkalmazáson keresztül a tünetmentességről szóló nyilatkozatot ( Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti) szeptember 5.-ei dátummal.

A nyomtatvány innen is letölthető és kinyomtatható, vagy a tanévnyitó előtt a szülő kitöltheti az iskolában. Ennek hiányában nem áll módunkban beengedni a tanulót az épületbe.

A megértést és az együttműködést köszönjük és várunk mindenkit sok szeretettel!

az  iskola igazgatósága és pedagógusai